Про комплекс | ЖК Компаньйон
Про комплекс

Новий ЖК Компаньйон знайшов своє місце в одному з миловидних куточків Львову. В тихій, зеленій зоні виросли затишні оселі житлового комплексу, що стануть основою вашого майбутнього добробуту. Цей яскравий восьмиповерховий ЖК стане надійним компаньйоном для побудови вашого майбутнього щасливого життя.

Купуючи квартиру в ЖК Компаньйон, ви стаєте мешканцем одного з найперспективніших районів міста. Нове житло – стане компаньйоном всім, хто полюбляє дихати свіжим чистим повітрям або просто насолоджуватися спокійним відпочинком на природі. Доречі, до найближчого озера від будинку можна дістатися за 10 хвилин неквапливої ходи.

Якщо ви не уявляєте себе без шопінгу, то новий ЖК стане вам добрим компаньйоном і для розваг та бурхливо вируючого життя міста Лева. ЖК Компаньйон – це 15 хвилин до центру міста, 7-8 – до найбільшого ТРЦ Західної України Victoria Gardens або до King Cross Leopolis. Унікальна транспортна розв’язка дозволить вам без проблем дістатися до ринку Шувар, Ашан або Сільпо буквально за 5 хвилин, а до аквапарку Пляж, аеропорту і Арени Львів за 10.

ЖК Компаньйон – це практичний та продуманий вибір від надійного забудовника. Кожна деталь має значення та знаходиться на своєму місці. Прибудинкова територія комплексу обладнана сучасним дитячим майданчиком. Для тих же, хто полюбляє займатися спортом, буде створено спортивний майданчик. Також зовсім поруч знаходяться школа та дитсадочок для ваших дітей. ЖК Компаньйон – ваш новий практичний партнер, що робить все для вашого спокою та сімейного затишку. Твоє житло – твій Компаньйон.

твоє житло - твій компаньйон!
наші переваги
Зворотній зв’язок
Залиште свій номер телефону, наш менеджер зв`яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо за заявку!
Наш менеджер зв`яжеться з вами в найближчий час